How to book?

Information for drivers

Pavlovski Apartmani

Category: Apartments; Private rooms;

from EUR

9

eur.

Location: Center

Distance from center: 0.01 км

View from: 24625 visitors

Apartments

from

18

eur.

night

Private rooms

from

9

eur.

night

Accommodation information

Апартманите и соби Павловски се наоѓаат на самиот брег на Охридското езеро (на шеталиштето).
Иако се наоѓаме во самиот центар на градот, ви нудиме мир и тишина за пријатен одмор.

Располагаме со двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани, апартман за 2-6 особи(две спални соби, купатило, дневна и кујна);
Нудиме и 2 соби (кои делат заедничка бања).

Во секоја соба има фрижидер, ТВ со кабловска,грејни тела, а некои имаат и сопствена кујна.

Уживајте во прекрасно уредениот двор со зеленило и фонтана.
Доколку сте со кола, обезбеден ви е паркинг.

Можни се секакви комбинации на леглата.

Во цената е вклучена туристичка такса.
Собите се категоризирани.

*СПЕЦИЈАЛНО: ЦЕЛ СЕПТЕМВРИ НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

За дополнителни информации контактирајте нè.

Distance from

Center: 0.01км

Lake: 0.01км

Bus Station: 2км

Location on map

Photos

Book Accommodation Online

*Arrival

*Departing

*Adults:

*Childres:

Accommodation type

Capacity

Beds

Price

n.Rooms

Book

Apartment

Quick Info

Apartment

One bedroom

(2+1)

22 eur

Prices for apartment/night

Info: ТВ кабловска, фрижидер, мини кујничка, паркинг, тераса

Extra Bed: Not Available

Free for children under 6 years: No

Apartment

Quick Info

Apartment

Three bedrooms

(3)

45 eur

Prices for apartment/night

Info: Две двокреветни спални секоја опремена со: ТВ со кабловска, фрижидер; дневан со кујна, маса во двор, паркинг, интернет. Можност за престој 2-6 особи.

Extra Bed: Not Available

Free for children under 6 years: No

Apartment

Quick Info

Apartment

Two bedrooms

(2+1+1)+(2)

36 eur

Prices for apartment/night

Info: Се наоѓа на поткровје, отворен просто, спална дневна, трпезарија и кујна, ТВ со кабловска, паркинг, 2-6 особи

Extra Bed: Not Available

Free for children under 6 years: No

Apartment

Quick Info

Apartment

One bedroom

(2)

18 eur

Prices for apartment/night

Info: ТВ Кабловска, паркинг, мини кујна, тераса

Extra Bed: Not Available

Free for children under 6 years: No

Apartment

Quick Info

Apartment

Two bedrooms

(2)+(1)

25 eur

Prices for apartment/night

Info: ТВ Кабловска, паркинг,кујна, тераса,
интернет, камин, вкалкулирана туристичка такса

Extra Bed: Not Available

Free for children under 6 years: No

Соби

Quick Info

Room

Double bed

1+1

9 eur

Price per person/night

Info: ТВ Кабловска, паркинг, мини кујна, тераса, интернет, дворно место,вкалкулирана туристичка такса,ГРЕЈНИ ТЕЛА

Extra Bed: Not Available

Free for children under 6 years: No