Како да резервирате?

Информации за возачи

Pavlovski Apartmani

Категорија : Апартмани; Приватни соби;

од МКД

500

дeн.

Локација: Центар

Оддалеченост од центар: 0.01 км

Прегледано од : 24729 посетители

Апартмани

од

1100

дeн.

ноќ

Приватни соби

од

500

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Апартманите и соби Павловски се наоѓаат на самиот брег на Охридското езеро (на шеталиштето).
Иако се наоѓаме во самиот центар на градот, ви нудиме мир и тишина за пријатен одмор.

Располагаме со двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани, апартман за 2-6 особи(две спални соби, купатило, дневна и кујна);
Нудиме и 2 соби (кои делат заедничка бања).

Во секоја соба има фрижидер, ТВ со кабловска,грејни тела, а некои имаат и сопствена кујна.

Уживајте во прекрасно уредениот двор со зеленило и фонтана.
Доколку сте со кола, обезбеден ви е паркинг.

Можни се секакви комбинации на леглата.

Во цената е вклучена туристичка такса.
Собите се категоризирани.

*СПЕЦИЈАЛНО: ЦЕЛ СЕПТЕМВРИ НАМАЛЕНИ ЦЕНИ

За дополнителни информации контактирајте нè.

Оддалеченост од

Центар: 0.01км

Езеро: 0.01км

Автобуска станица: 2км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Еднособен

(2+1)

1300 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: ТВ кабловска, фрижидер, мини кујничка, паркинг, тераса

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Трособен

(3)

2800 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Две двокреветни спални секоја опремена со: ТВ со кабловска, фрижидер; дневан со кујна, маса во двор, паркинг, интернет. Можност за престој 2-6 особи.

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2+1+1)+(2)

2250 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Се наоѓа на поткровје, отворен просто, спална дневна, трпезарија и кујна, ТВ со кабловска, паркинг, 2-6 особи

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2)

1100 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: ТВ Кабловска, паркинг, мини кујна, тераса

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(1)

1550 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: ТВ Кабловска, паркинг,кујна, тераса,
интернет, камин, вкалкулирана туристичка такса

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Соба

Двокреветна

1+1

500 ден

Цени за особа/нoќ

Info: ТВ Кабловска, паркинг, мини кујна, тераса, интернет, дворно место,вкалкулирана туристичка такса,ГРЕЈНИ ТЕЛА

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не