Како да резервирате?

Информации за возачи

Apartmani VEDA

Категорија : Апартмани;

од МКД

900

дeн.

Локација: Билјанини извори

Оддалеченост од центар: 0.6 км

Прегледано од : 9212 посетители

Апартмани

од

900

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Апартманот ВЕДА се наоѓа во прекрасниот дел на градот во непосредна близина на градската болница.
Комплетно е опремен за сместување на две или три возрасни особи односно фамилија од 4 члена.
Апартманот содржи голема дневна соба која што е опремена со телевизор со кабловска, лежај и трпезариска маса, една спална соба со два кревети, кујна и ВЦ.
Исто така апартманот располага со приватен паркинг за повеќе возила.

Ве очекуваме!

Оддалеченост од

Центар: 0.6км

Езеро: 0.5км

Автобуска станица: 0.4км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Двособен

(2)+(0)

900 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(1)

1350 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Vtorata soba ima odvoen prostor kade sto se naoga trpezarijata

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(2)

1800 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Vtorata soba ima odvoen prostor kade sto se naoga trpezarijata

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не