Како да резервирате?

Информации за возачи

DIMAR STUDIO APARTMANI

Категорија : Апартмани;

од МКД

1000

дeн.

Локација: Центар

Оддалеченост од центар: 0.01 км

Прегледано од : 7004 посетители

Апартмани

од

1000

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Добредојдовте во нашите нови, убави студија, кои се наоѓаат во најстрогиот центар на градот, во непосредна близина на Градскиот плоштад, пристаништето и поштата,опкружени многу различни содржини како: ресторани, барови , ноќни клубови, казина, супермаркети, пазар ,банкомати и банка, аптека ......
Ние ви нудиме два студио-апартмани со француски ортопедски латтофлекс лежаи, удобни бањи, фен за коса, пегла , супер опремени кујни, комотни плакари и тераси со незаборавен поглед кон езерото и старото градско јадро. Исто така студијата имаат клима-уред, кабловска телевизија, интернет и безбедносна врата. Сето горенаведено е ставено во служба на вас и вашиот незаборавен одмор и престој во Охрид.

Оддалеченост од

Центар: 0.01км

Езеро: 0.01км

Автобуска станица: 1.5км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Еднособен

(2)

1000 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Достапно

Бесплатно за деца до 6 години: Да

Апартман

Еднособен

(2)

1000 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Достапно

Бесплатно за деца до 6 години: Да