Како да резервирате?

Информации за возачи

Montenegrininn

Категорија : Апартмани;

од МКД

1550

дeн.

Локација: Центар

Оддалеченост од центар: 0.01 км

Прегледано од : 8812 посетители

Апартмани

од

1550

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Сопствениците и персоналот ви пожелуваат топло и пријателско добредојде. „Монтенегрин Инн“ има капацитет од 45 лица. Дали е за бизнис, задоволство или обете, Монтенегрин Инн е перфектното место за вашиот следен одмор. „Монтенегрин Инн“ располага со двокреветни соби, двокреветни соби со помошен лежај и четирикреветно студио. Собите имаат ТВ, клима уред, WiFi интернет, купатило. Нашите гости можат да се релаксираат и уживаат во нашиот Пица ресторан, кој има капацитет од 60 гости, во пријатна и топла атмосфера и прекрасен дрвен декор.

Цените зависат од периодот на годината и видот на собата( климатизирана или не, со единечни или дупли лежаи) Цената се движи од 5 eurо/човек на ден за помошен лежај до максимум 25 eurо/човек на ден во апартман соба.

Бидејќи Монтенегрин Инн е приватно сместување, плаќањето се врши во готово или на банкраска сметка на сопственикот.

Оддалеченост од

Центар: 0.01км

Езеро: 0.05км

Автобуска станица: 1км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Еднособен

(2)

1550 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: (Hotel room)
WiFi, TV, WC,

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(1+1)

1850 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: (Hotel room)WiFi, TV, WC, terrace

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(1+1)

2160 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: (Hotel room)WiFi, TV, WC, terrace, A/C

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(1+1)

3090 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: (Hotel room)WiFi, TV, WC, A/C

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не