Како да резервирате?

Информации за возачи

Apartmani Ivanoski Lagadin

Категорија : Апартмани;

од МКД

2500

дeн.

Локација: Центар

Оддалеченост од центар: 6 км

Прегледано од : 18804 посетители

Апартмани

од

2500

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Апартманите се наоѓаат во елитната населба Лагадин.Најелитните плажи во Охрид: Лагадин 9, Корали, Акапулко ... се наогаат на само неколку метри од нас.

Секој од апартманите имаат сопствена бања, кујна, тераса, прибор за јадење.
Прекрасен двор за одмор.

Повелете во нашите апартмани и поминете незаборавен одмор во Охрид

Оддалеченост од

Центар: 6км

Езеро: 0км

Автобуска станица: 6км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Двособен

(2)+(2)

2500 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Apartman+ Terasa+ AC+Parking+WC+Kujna (Komplet)

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2+1)+(2+1)

3700 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Apartman+ Terasa+ AC+Parking+WC+Kujna .3 rooms with 2 beds each(for 6 persons)

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не