Kako rezervirati?

Informacije za vozače

Belvedere

Kategorija: Hoteli;

od EUR

296

eur.

Lokacija: o.Sv.Stefan

Udaljenost od centra: 5 км

Vidjeno od: 4546 posetilaca

Informacije o objektu

За работа или задоволство, резервирајте ја Вашата хотелска соба кај нас, во хотел Белведере и уживајте го комплетниот комфор. Ќе Bи понудиме природни убавини и единствен амбиент. Гостопримливоста е нашиот приоритет и задоволство.
Сите 80 соби, 2 апартмани и 5 студиа се климатизирани, обемни и елегантно декорирани.
Стандардната понуда вклучува ноќевање со појадок, полупансион или полн пансион.Содржините на специјалната понуда се внимателно избрани и се предмет на измена и достапност.

Ресорот Белведере поседува прекрасен ресторан во срцето на градот, покрај пристаништето, со капацитет од 450 седишта во салата и терасата. Ресторанот има одлична послуга и нуди домашни и интернационални јадења и вина.

Rastojanje od

Centar: 5км

Jezero: 0.3км

Autobuska stanica: 6км

Lokaciju na mapi

Fotografije

Rezervišite Smeštaj Online

*Dolazak

*Odlazak

*Odrasli:

*Deca:

Tip smeštaja

Kapacitet

Kreveta

Cena

br.Sobi

Rezerviši

New Year Eve

Kratke informacije

Apartman

Jednosoban

(2)

296 eur

Cene za apartman/noć

Info: New Year Eve arrangement!
Price applies to two person.
3 day stay (31/12/2011,01/01/2012 and 02/01/2012) or (30/12/2011,31/12/2011 and 01/01/2012)
Price is for 3 day stay
If you like this arrangement select only one day 30/12/2011 or 31/12/2011.

Večera

Ručak

Pomočni krevet: Nije Dostupno

Besplatno za decu ispod 6 godina : Ne

New Year Eve

Kratke informacije

Apartman

Jednosoban

(2+1)

432 eur

Cene za apartman/noć

Info: New Year Eve arrangement!
Price applies to three person.
3 day stay (31/12/2011,01/01/2012 and 02/01/2012) or (30/12/2011,31/12/2011 and 01/01/2012)
Price is for 3 day stay
If you like this arrangement select only one day 30/12/2011 or 31/12/2011.

Večera

Ručak

Pomočni krevet: Nije Dostupno

Besplatno za decu ispod 6 godina : Ne

New Year Eve

Kratke informacije

Apartman

Dvosoban

(2)+(1+1)

592 eur

Cene za apartman/noć

Info: New Year Eve arrangement!
Price applies to four person.
3 day stay (31/12/2011,01/01/2012 and 02/01/2012) or (30/12/2011,31/12/2011 and 01/01/2012)
Price is for 3 day stay
If you like this arrangement select only one day 30/12/2011 or 31/12/2011.

Večera

Ručak

Pomočni krevet: Nije Dostupno

Besplatno za decu ispod 6 godina : Ne