Како да резервирате?

Информации за возачи

Albina apartmani i sobi

Категорија : Апартмани; Приватни соби;

од МКД

480

дeн.

Локација: Стар град

Оддалеченост од центар: 0.01 км

Прегледано од : 21531 посетители

Апартмани

од

1200

дeн.

ноќ

Приватни соби

од

480

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Лоцирани во стариот дел од градот, веднаш до некогашното седиште на познатата Охридска Архиепископија - прекрасната и културно значајна црква Света Софија, на брегот на преубавото Охридско езеро, во самиот центар на градот Албина апартмани и соби Ви нуди тивок одмор и комфорт во срцето на Охрид.
Располагаме со студио и соби опремени со безичен интернет, кабелска ТВ, мини кујна и купатила.
Во склоп на сместувачкиот капацитет влегува и модерен - комплетно опремен апартман со поглед на прекрасното езеро.
Местоположбата на вилата Ви нуди можност за посета на културно историските знаменитости во стариот дел од градот, како и на прекрасните ресторани каде ќе ја вкусите македонската традиционална храна низ звуците на македонската традиционална музика.
Во непосредна близина се наоѓа плажата Сараиште како и надалеку познатата карпеста плажа Канео.

Со личен пристап и нагласок кон потребите на нашите гости, Ви нудиме исклучително и незаборавно искуство за сите свои гости.

Оддалеченост од

Центар: 0.01км

Езеро: 0.01км

Автобуска станица: 2км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Двособен

(2)+(0)

1800 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Apartman so pogled na ezero za dve osobi

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(1)

2100 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Apartman so pogled na ezero. So spalna soba, dneven prestoj, kujna, tereasa so pogled na ezero

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(1+1)

2100 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Apartman so pogled na ezero. So spalna soba, dneven prestoj, kujna, tereasa so pogled na ezero

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2+1+1)+(2)

2400 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Apartman so pogled na ezero. So spalna soba, dneven prestoj, kujna, tereasa so pogled na ezero

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2)

1200 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Studio so mini kujna, tv, kupatilo, wi-fi internet, dvosed i masicka.

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2+1)

1350 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Studio so mini kujna, tv, kupatilo, wi-fi internet, dvosed i masicka. Dvosedot se pusta i sluzi kako pomosen lezaj za treto lice

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Соба

Еднокреветна

1

600 ден

Цени за особа/нoќ

Info: Dvokrevetna soba vo koja moze da se smesti i edna osoba so frizider i reso. Posebno kupatilo se naoga odma do sobata

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Соба

Двокреветна

1+1

480 ден

Цени за особа/нoќ

Info: Soba so kupatilo koe se naoga odma do sobata so bezicen internet, frizider i reso. Terasa so pogled prema crkvata Sveta Sofija

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Четирисобен

(4)

3600 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Sprat od kuka kade vo zavisnost od brojot na familiite moze da se smestat dve ili tri familii.

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Трособен

(2)+(1+1)+(2+1)

3100 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Sprat od kuka za dve familii

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Соба

Еднокреветна

1

900 ден

Цени за особа/нoќ

Info: Soba studio so mini kujna, kupatilo, tv, wi-fi internet za edna osoba

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Соба

Еднокреветна

1

1200 ден

Цени за особа/нoќ

Info: Apartman so pogled na ezero so mini kujna, spalna soba, tv, wi-fi internet. Cenata vazi za edna osoba

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не